פורטל יועצי קרקע

שירותים שלנו

תחומי התמחות של יועץ קרקע

בנייה פרטית

ניתן להזמין שירותי דו"ח קרקע ובדיקות קרקע לבתים פרטיים. התהליך כולל קידוחים עד לעומק הדרוש, בחינה של שכבות הקרקע והפקת דו"ח מקצועי הכולל המלצות לאופן יישום ביסוס יסודות המבנה. השירות כולל הגעה לשטח בעת הקידוח ופיקוח מקצועי על שלב הביסוס.

תמ"א 38

ביצוע סקרי ודוחות קרקע למבנים המיועדים לביצוע תמ"א 38 לבחינת היסודות הקיימים, מצב הקרקע, קידוחי ניסיון וכן חשיפת יסודות של המבנה הישן. השירות כולל מקדח זעיר במידת הצורך עקב קומת קרקע נמוכה וכן פיקוח וליווי מקצועי ומלא עד להפקת דו"ח קרקע מקיף לאופן ביסוס המבנה.

בנייה רוויה חדשה

שירותי ייעוץ קרקע לבנייה רוויה חדשה כולל הכנת דו"ח קרקע מקצועי, הנחיות לחפירת מרתפים, בדיקת מי תהום, שכבות הקרקע והמלצות לאופן ביסוס ודיפון המבנה בצורה הטובה ואידיאלית ביותר המאזנת בין עלויות הבנייה לבטיחות המבנה העתידי.

משרדים מסחר ותעשייה

אנו נותנים שירותים מקיפים גם לתכנון של מבני משרדים תעשייה ומסחר בכדי למקסם את הבטיחות של המבנה תוך הפחתת עלויות ביצוע כלל הניתן. דו"ח הקרקע והבדיקות הדרושות מתבצעות בשיתוף פעולה מלא של כל צוות המתכננים בפרויקט והבנה מקיפה של הצרכים הנדרשים ובכך נתאים את אופן הביסוס והדיפון של המבנה האמור.

תשתיות ופיתוח

ביצוע דוחות קרקע עבור רשויות ומועצות לצורך פיתוח כבישים, הרחבות בניה, קירות תמך, תשתיות מים, גז, חשמל ותקשורת תוך עבודה משותפת עם כל היועצים הנדרשים לביצוע.

Scroll to Top